Odznaczenia Królestwa

Medale
Medale na marynarce żołnierza służącego w HMH (His Majestat Heer).
order królewski

Order Królewski

Najwyższe odznaczenie w Voxlandzie oraz symbol odrodzenia monarchii voxlandzkiej. Otrzymać go może jedynie obywatel Królestwa Voxlandu, który zasłużył się ponad wszelką możliwą miarę dla Ojczyzny. Odznaczony orderem ma prawo do posługiwania się OK po nazwisku oraz łańcuchem w herbie.
order purpurowego słońca

Order Purpurowego Słońca

Najstarsze voxlandzkie odznaczenie oraz jedyne, które posiada limity względem odznaczonych. Jedynie dziesięć osób poza członkami nadzwyczajnymi może go posiadać. Nadaje się go za zasługi położone wobec Królestwa Voxlandu, które wykraczają poza zwykły obowiązek oraz życzliwość.
krzyż królestwa

Krzyż Królestwa Voxlandu

Nadawany osobom, które wspierają lub godnie reprezentują Voxland na arenie międzynarodowej. Otrzymać go może każdy kto spełnia postawione wymogi. Jest trzecim w hierarchii odznaczeniem w Królestwie.
krzyż szczodrości

Krzyż Szczodrości

Nadawany osobom, które wsparły Voxland materialnie w trakcie zbiórek lub przy zakupie potrzebnych usprawnień dla funkcjonowania systemów. Jest czwartym w hierarchii odznaczeniem Królestwa
krzyż zasługi

Krzyż za Zasługi dla Królestwa

Krzyż za Zasługi dla Królestwa jest trzyklasowym odznaczeniem, które nadaje się osobom, które odznaczyły się wyjątkową postawą obywatelską, kładąc zasługi dla Króla i Królestwa. Wyróżnia się Krzyż Złoty, Srebrny i Brązowy.
medal zasługi

Medal za Zasługi dla Królestwa

Medal za Zasługi dla Królestwa jest najniższym odznaczeniem w Voxlandzie. Nie dzieli się na klasy i otrzymać go mogą osoby, które wspierają działanie Królestwa poprzez swoją działalność w nim i wspieranie mieszkańców.
Pozostałe odznaczenia i lista odznaczonych
Oprócz wyżej wymienionych odznaczeń, w systemie wyróżnień Królestwa Voxlandu istnieje większa liczba nagród. Wartą uwagi i wspomnienia jest Order Bratnich Narodów, który nadaje się osobom wnoszącym duży wkład we współpracę międzynarodową Królestwa z innymi państwami na arenie międzynarodowej oraz umacniającym bądź tworzącym przyjaźń pomiędzy narodami. Nadawany również dostojnikom innych państw jako forma uhonorowania podczas wizyty państwowej za dotychczasowe działania.

Wyróżnić można też medale z okazji Rajdu Voxlandu, Order Domu Panującego przyznawany kobietom z Rodziny Królewskiej czy Krzyż Wolności oraz odznaczenia wojskowe, w tym najwyższe - Order Obrońców Królestwa.
Lista odznaczonych - zawiera jedynie najważniesze odznaczenia
Odznaczeni Orderem Królestwa
 • HM Konig Joahim II
 • HM Queen Anastasia Windsachen
 • HKH Konigprins Kristof Windsor-Windsachen
Odznaczeni Orderem Purpurowego Słońca
 • HM Konig Joahim II
 • SE Heinz-Werner Grüner
Odznaczeni Krzyżem Królestwa
 • SE Helwetyk Romański
 • SE Heinz-Werner Grüner
Odznaczeni Krzyżem Szczodrości
 • HM Queen Anastasia Windsachen
Odznaczeni Złotym Krzyżem Zasług
 • HKH Konigprins Kristof Windsor-Windsachen
Odznaczeni Brązowym Krzyżem Zasług
 • HKH Benjamin Romanow
 • HKH Konigprincessa Sophie Sussane Cargalho-Windsachen
Odznaczeni Medalem za Zasługi dla Królestwa
 • SE Piwski Sroczyński